Pristatymo taisyklės

Pirk.lt visas užsakomas prekes pristatysime Jums į namus Lietuvos respublikos teritorijoje per kurjerių tarnybą. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris  arba atsiųs žinutę su planuojamu pristatymo laiku arba paskambins Jūsų nurodytu telefonu bei suderins tikslų pristatymo laiką.

Pastaba: Už „užnešimo iki durų“ paslaugą reikia sumokėti papildomai, pirkimo metu pasirinkite pristatymo būdą "Pristatymas su užnešimu į butą". Neužsisakius šios paslaugos, kurjeris pristatys prekes iki Jūsų nurodyto adreso.

 
Pristatymo būdo aprašymas Pristatymas į namus Pristatymas į OMNIVA terminalus Pristatymas į LPEXPRESS terminalus Atsiėmimas Vilniuje
Pristatymo būdo informacija Nedidelio svorio (iki 20kg) prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Vaizdinė instrukcija kaip atsiimti. Vaizdinė instrukcija, kaip naudotis. Jūs galite atsiimti prekę mūsų biure Vilniuje, Perkūnkiemio g. 7, LT-12131 Vilnius
Adresas ir papildoma informacija

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.

Prieš pristatydamas prekes, Kurjeris suderins Jums patogų prekių pristatymo laiką. Perdavę prekes Kurjeriui, informuosime Jus SMS žinute bei el. paštu. 

Pristatymas į OMNIVA paštomatus.

Pristatymas į LP Express paštomatus.

Perkūnkiemio g. 7, LT-12131 Vilnius

Tel. (8 5) 222 2222
Mob. (8 6) 472 0000
pagalba@pirk.lt

Stambių gabaritų (>0,08m3) arba didelio svorio (>20kg) prekės be užnešimo (su užnešimu)

yra, galima pasirinkti užnešimo į butą paslaugą

- - -

 

Pristatymas į LP EXPRESS paštomatus.

LP EXPRESS paštomatai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo mobilaus telefono numerį bei el.pašto adresą, nes būtent jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.
Trumpą vaizdinę naudojimosi instrukciją rasite čia.

Pristatymas į OMNIVA paštomatus.

OMNIVA paštomatai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo mobilaus telefono numerį, nes būtent jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

Siuntos atsiėmimas

Siuntos atsiėmimas iš siuntų terminalo užtrunka apie 15 sekundžių.  
Vaizdinė instrukcija kaip atsiimti prekes OMNIVA terminale yra čia.

Norint atsiimti siuntą, reikia prie siuntų terminalo pasirinkti kalbą, iš meniu – „Atsiimti siuntą“ ir įvesti pranešimu ir (arba) el. paštu gautą šešiaženklį durelių kodą. Įvedus durelių kodą, atsidaro durelės ir siunta – jau Jūsų rankose!

Siuntos dydis: Didžiausias OMNIVA siuntinio svoris – 30 kg.

Naudojami trys dydžiai:
S: 8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm) M: 19 cm x 38 cm x 64 cm L: 41 cm x 38 cm x 64 cm

Siuntų saugojimo laikotarpis: Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas. Pasibaigus laikotarpiui, siunta grąžinama siuntėjui. Nukreipti siuntą į kitą pristatymo vietą negalima.

Dažniausiai prekės pristatomos per 1-2 d.dienas nuo užsakymo patvirtinimo dienos, jei prekės buvo užsakytos darbo dienomis iki 12 val. Pristatymo terminų išimtys taikomos aprangos ir aksesuarų kategorijai, šios kategorijos prekių pristatymas gali užtrukti iki 15 d.d. Taip pat, kai prie prekių aprašymo nurodytas kitoks pristatymo terminas arba užsakant prekes iš gamintojų katalogų, tiesiogiai per vadybininkus, prekių pristatymas gali užtrukti nuo 14 iki 30 dienų.

Jeigu Jums iškilo klausimų dėl prekių pristatymo, susisiekite su mumis ir Pirk.lt konsultantai atsakys į Jūsų klausimus.

 
© 2011 - 2020 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.