Pirkimo gidas

Pirk.lt el. parduotuvė buvo sukurta taip, kad Jūsų pirkimo procesas būtų sklandus, paprastas ir aiškus.

Norėdami pradėti pirkimo procesą, Jūs galite net nesiregistruoti pirk.lt sistemoje – pirkti gali ir neregistruoti nariai.

Pirkimo proceso žingsniai:

 1. Iš Pirk.lt prekių katalogo išsirinkite norimą prekę. Norėdami įdėti prekę į krepšelį, spustelkite šalia prekės aprašymo esantį mygtuką „į krepšelį“.

  Dėmesio: tam tikros prekės, pvz. apranga, turi papildomus nustatymus – prieš įdėdami į krepšelį galėsite pasirinkti Jūsų norimą aprangos dydį, spalvą ar pan.
 2. Atsiradusiame krepšelio lange galite pakeisti prekės kiekį, taip pat galite tęsti apsipirkimą toliau (spauskite mygtuką „Tęsti pirkimą toliau“, jeigu norite pirkti daugiau prekių vienu metu.).
 3. Baigę apsipirkimą ir išsirinkę visas prekes, spauskite parduotuvės viršuje esantį mygtuką „Mano krepšelis“ – pateksite į savo suformuotą prekių krepšelį.

  Dėmesio: krepšelio duomenis galite koreguoti – keisti kiekius, ištrinti prekę iš bendro sąrašo ir pan.
 4. Norėdami pradėti pirkimo procesą, spauskite mygtuką „Pirkti pasirinktas prekes“
 5. Pasirinkę pristatymo būdą pereikite prie kito žingsio – „duomenys ir apmokėjimas“.
 6. Skyriuje „Duomenys ir apmokėjimas“ įveskite kontaktinius duomenis, pristatymo adresą bei pasirinkite banką, per kurio elektroninės bankininkystės sistemą apmokėsite už pasirinktas prekes.
 7. Suvedę informaciją pereiname prie galutinio punkto - užsakymo peržiūros ir patvirtinimo.
 8. Užsakymo peržiūroje galite pamatyti visą suvestą informaciją (kontaktiniai duomenys, pristatymo adresas ir pan.) bei krepšelį su užsakomomis prekėmis. Norėdami vykdyti pirkimą, spauskite mygtuką „Vykdyti pirkimą“.

  Nepamirškite – prieš vykdydami pirkimą Jūs privalote sutikti su Pirk.lt pirkimo taisyklėmis.
 9. Paspaudus mygtuką „Vykdyti pirkimą“ pateksite į mūsų atsiskaitymų partnerio „Mokėjimai.lt“ sistemą, kurioje galėsite dar kartą peržiūrėti pirkimo informaciją.
 10. Paspaudę mygtuką „Tęsti mokėjimą“ pateksite į pasirinkto banko elektroninės bankininkystės puslapį, kuriame galėsite įvesti reikiamus duomenis ir apmokėti už pasirinktas prekes.
 11. Apmokėję už prekes sulauksite Pirk.lt pranešimo apie sėkmingą pirkimą bei užsakymo kopijos į Jūsų nurodytą el. pašto adresą.
 
© 2011 - 2020 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.