DUK

 1. 2020-04-24

  Informacija klientams dėl COVID-19:

  Reaguodami į Vyriausybės priimtą nutarimą, dėl leidimo atnaujinti parduotuvių veiklą, atidaromas UAB PIRK LT prekių atsiėmimo punktas Vilniuje. Užtikriname saugumą, atstumą tarp žmonių ir laikomės visų reikalavimų, kad apsaugoti darbuotojus bei klientus. 

   

  Mus rasite: Perkūnkiemio g. 7, LT-12131 Vilnius, verslo centras TRIO, 1 aukštas.

  Darbo laikas: I-V  9-17val.

  Susisiekite: (8 5) 222 2222 arba pagalba@pirk.lt

  ______________________________________

 2. 2020-03-16

  Informacija klientams dėl COVID-19:

   Reaguodama į šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją ir saugodama savo klientų, darbuotojų bei jų

  artimųjų sveikatą nuo pavojaus užsikrėsti koronavirusu, e. prekybos bendrovė Pirk.Lt ėmėsi priemonių,

  užtikrinančių Jums saugų būdą gauti prekes.

   

  Atsižvelgiame į LR Vyriausybės nutarimą dėl karantino Lietuvos Respublikos

  teritorijoje paskelbimą, tad pristatome priemones, kuriomis sieksime užtikrinti, kad apsipirkimas būtų saugus:

   

  • nuo 2020-03-16 iki 2020-03-30 uždaromas prekių atsimėmimo punktas Perkūnkiemio g. 7, Vilniuje. Visi užsakymai, kurių atsimėmimas užsakymo metu buvo pasirinkta Pirk.Lt prekių atsiėmimo punkte, gali būti pristatytos pirkėjo pageidaujamu adresu.  Dėl prekių pristatymo su Jumis susisieks Pirk.Lt vadybininkai.
  •  Užsakymai ir toliau bus vykdomi ir sunčiami pateiktais pristatymo būdais. Toliau vykdomos kurjerio ir paštomatų paslaugos. SVARBU: Apmokėjimas kurjeriui atsiėmimo metu, pristačius prekes į namus šiuo metu galimas, tačiau atsiskaitant tik banko kortelėmis – t. .y., atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais pinigais galimybės nebus. Pirk.Lt rekomenduoja pasirūpinti ir apmokėti užsakymą jo vykdymo metu banko kortele arba pavedimu pagal išankstinę mokėjimo sąskaitą, taip išvengsite artimesnio kontakto su kurjeriu.
  •  Dėl užsakymo informacijos, jo papildymo, atšaukimo, prekių grąžinimo, garantinio aptarnavimo kreipkitės el.paštu pagalba@pirk.lt arba telefonu: +37066000604 arba +37066000608.

   

   

  Kviečiame susipažinti su įgyvendinamais pokyčiais DPD Lietuva siuntų pristatymo procese.

  BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS.
  Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

  Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:
  1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.
  2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.
  3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.
  Informavimas. Apie proceso pasikeitimus privačius gavėjus informuosime vakarą prieš pristatymą ir pristatymo rytą. Papildomai informuosime verslo įmonių Gavėjus. Informuokite savo klientus apie bekontaktį pristatymą pateikdami informaciją Jūsų internetinėje svetainėje ir papildomai informuodami klientus el. paštu, SMS žinute ar kitais būdais.
  Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

 3. Ar galima apžiūrėti dominančias prekes?
  Pirk.lt yra internetinė parduotuvė, kurios prekes galite apžiūrėti tik nuotraukose, esančiose šalia prekės aprašymo, tačiau jei pristatyta prekė neatitiktų jūsų lūkesčių, ją galite grąžinti per 14 (keturioliką) dienų nuo gavimo ir atgauti visus už prekę sumokėtus pinigus. Plačiau apie garantinius įsipareigojimus ir prekių grąžinimą.
 4. Kaip pirkti internetinėje parduotuvėje?
  Internetinėje parduotuvėje Pirk.lt pirkti vienas malonumas. Informacija, kaip suformuoti prekės krepšelį – skyriuje „pirkimo gidas“.
 5. Kaip sumokėti už prekes?
  Internetinėje parduotuvėje Pirk.lt galite atsiskaityti per pageidaujamo banko el. bankininkystės sistemą, plačiau apie atsiskaitymą galite skaityti skyriuje „atsiskaitymo informacija“.
 6. Per kiek laiko pristatomos prekės, užsakius internetu?
  Pirk.lt el. parduotuvėje galite pirkti bet kuriuo paros metu, o prekės dažniausiai pristatomos per 1-2 dienas. Prekes pristato kurjerių tarnyba, kuri prieš pristatydami prekes paskambins Jūsų nurodytu telefonu bei suderins patogų pristatymo laiką. platesnė informacija dėl prekių pristatymo galite skaityti skyriuje „pristatymo taisyklės“.
 7. Ar prekės pristatymo kaina priklauso nuo jos pristatymo vietos?
  Taip, priklauso. Prekių pristatymas į mūsų sandėlį arba parduotuvę yra nemokamas. Pristatant prekes į paštomatus, kaina yra 6 Lt, jei prekių svoris kartu su įpakavimu neviršyja 20 kg bei maksimalus dydis kartu su įpakavimu yra 41 cm (aukštis)x38 cm (plotis)x64 cm (ilgis). Pristatant prekes į namus, visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, pristatymo sąlygos yra tokios: prekės, kurios svoris kartu su įpakavimu neviršyja 20 kg bei maksimalus dydis kartu su įpakavimu yra 41 cm (aukštis)x38 cm (plotis)x64 cm (ilgis)  pristatymo kaina iki namų yra 10 Lt, didesnio svorio arba išmatavimų prekių pristatymas iki namų kainuoja 20 Lt be užmešimo, 50 Lt su užnešimo paslauga.  Kuršių Nerijoje pristatymas kainuoja papildomus 40 Lt.
 8. Ar galiu prekes atsiimti pats?
  Taip, galite. Prekes galite atsiimti prekių atsiėmimo punkte Perkūnkiemio g. 7, LT-12131 Vilnius. Pasirinkę nemokamą prekių prisatymo būdą, Pirk.lt elektroninės parduotuvės sistemoje.
 9. Ar galima grąžinti prekes, pirktas internetinėje parduotuvėje?
  Prekių, esančių internetinėje parduotuvėje Pirk.lt, gamintojo garantija suteikiama tam tikroms prekėms, kurių aprašyme pažymėtos garantijos sąlygos ir terminai, bei su preke perduodamame garantiniame talone. Prekėms, kurių aprašyme nėra nurodyti gamintojo garantiniai terminai, bei sąlygos, mes taikome garantinius įsipareigojimus nustatytus LR teisės aktais. Platesnė informacija skyriuje „prekių grąžinimo taisyklės“
 10. Ką daryti, jei gavau nekokybiškas/brokuotas prekes?
  Gavus netinkamos kokybės prekę, per 14 (keturioliką) dienų nuo tokios prekės pristatymo, susisiekite su mumis paskambinę Pirk.lt operatoriui tel. (8 5) 222 2222 arba parašę el.adresu pagalba@pirk.lt ir mes netrukus su jumis susisieksime. Suderinę kurjerio atvykimo laiką atvyksime pas jus ir pakeisime į tinkamos kokybės prekę arba grąžinsime pinigus.
 11. Ką daryti, jei gavau prekes neatitinkančias internetu suformuoto užsakymo?
  Gavus prekę, neatitinkančią internetu suformuoto užsakymo, t.y. neatitinka prekės modelis, spalva, dydis, forma ir pan., per 7 dienas nuo tokios prekės pristatymo susisiekite su mumis paskambinę Pirk.lt operatoriui tel. (8 5) 222 2222 arba parašę el.adresu: pagalba@pirk.lt ir mes netrukus su jumis susisieksime. Suderinę kurjerio atvykimo laiką atvyksime pas jus ir pakeisime į atitinkančią užsakymą prekę arba grąžinsime pinigus.
 12. Kaip atšaukti užsakymą?
  Apie pageidavimą atšaukti savo užsakymą reikia informuoti mus telefonu (8 5) 222 2222 ar el. paštu pagalba@pirk.lt mažiausiai vieną dieną iki užsakymo pristatymo ar suderintos atsiėmimo dienos.
 13. Kaip pridėti papildomą prekę prie jau pateikto vykdymui užsakymo?
  Pateikto užsakymo keisti negalite. Jei ketinate papildomai užsakyti prekę, lauksime Jūsų pranešimo tel. (8 5) 222 2222 arba el. paštu pagalba@pirk.lt.
 14. Kaip prisiregistruoti?
  Svetainės dešiniajame viršutiniame kampe rasite registracijos mygtuką, spustelėjus jį atsivers registracijos forma, kurią turite užpildyti. Atidžiai įveskite savo el. pašto adresą, bei savo sugalvotą slaptažodį, su kuriuo nuolatos jungsitės apsipirkinėdami Pirk.lt internetinėje parduotuvėje. Šiuos prisijungimo duomenis įsidemėkite. Perskaitykite Pirk.lt internetinės parduotuvės naudojimosi taisykles ir pažymėkite varnele, jei su jomis sutinkate. Galiausiai spauskite mygtuką registruotis. Netrukus į jūsų el. paštą bus išsiųsta aktyvacijos nuoroda. Paspauskite ją, kad būtų aktyvuota jūsų narystė.
 15. Ar gali prekes pirkti įmonė? Kaip gauti PVM sąskaitą faktūrą?
  Taip, įmonės pirk.lt prekes pirkti gali. Pateikiant užsakymą nurodykite, kad prekes perka juridinis asmuo ir pateikite įmonės rekvizitus. Užsakymo išankstinę sąskaitą faktūrą gausite pateiktu el. paštu. Išrašyta užsakymo elektroninė PVM sąskaita faktūra pateikiama po užsakymo įvykdymo, ji jums bus išsiųsta pateiktu el. paštu. Sąskaitos faktūros originalą gausite kartu su prekėmis.
 16. Buitinių įrenginių utilizavimo taisyklės.
  Buitinio įrenginio pakuotė, pažymėta atitinkamu ženklu  (recycle) yra pagaminta iš medžiagų, kurias galima 100 % perdirbti. Jūsų prietaisas taip pat gali būti pagamintas iš medžiagų, kurias įmanoma perdirbti, todėl atitarnavusių buitinių elektros ir elektroninių prietaisų utilizavimą reglamentuojančia 2002/96/EC direktyva (galiojanti Europos sąjungos šalyse arba kitose Europos šalyse, kur veikia atskira atliekų surinkimo sistema) remiantis galite savo buitinius prietaisus perduoti atitinkamoms kompanijoms  perdirbti, atidžiai perskaitykite buitinio įrenginio informacinį lankstinuką ir ieškokite specialiųjų žymų. Įpakavimo medžiagas (plastikinius paketus, polistireno gabalus ir t.t.) rekomenduojame laikyti kuo toliau nuo vaikų.Atskiromis specialiosiomis žymomis (recycle bin) pažymėtą prietaisą griežtai draudžiama  išmesti kartu su įprastinėmis buitinėmis atliekomis. Atitarnavusį prietaisą reikia pristatyti į senų įrenginių priėmimo punktą. Netinkamai utilizavus atitarnavusį prietaisą, iškyla grėsmė žmonių sveikatai, o taip pat ir teršiama aplinka. Perdirbant medžiagas yra saugomi gamtos ištekliai. Aplinkosaugos sumetimais visus atitarnavusius elektros ir elektronikos prietaisus reikia utilizuoti laikantis įstatymų. Išsamesnės informacijos apie prietaiso utilizavimą galima gauti miesto savivaldybėje arba senų įrenginių priėmimo punktuose.
 17. Naujienlaiškių ir dovanų kodų prenumerata.
  Norint užrenumeruoti elektroninius ir trumpųjų žinučių naujienlaiškius, pirkimo metu pažymėkite varnele punktą "Noriu gauti naujienlaiškius ir dovanų kuponus". Norint atsisakyti elektroninių laiškų prenumeratos, gauto naujienlaiškio pabaigoje paspauskite "Atsisakyti prenumeratos". Norint atsisakyti trumpųjų žinučių prenumeratos, atsiųskite mums savo užklausą elektroniniu pašu Pagalba @ pirk.lt ir Jūsų prenumerata bus panaikinta per vieną darbo dieną.
 
© 2011 - 2020 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.