48.00 €
Išparduota

Prekės kodas: 118.0347
Pranešti, kai prekė bus prekyboje

215/65R15 96 HCE73
Padangos raštas:Kryptinė
Padangos tipas:Nedygliuota

   Nexen CP641 - vasarinė padanga skirta lengviesiems automobiliams.  Pasižymi geru sukibimų ant šlapios kelio dangos dėka efektyvaus vandens šalinimo iš kontakto zonos. 'V" formos kryptinis protektoriaus piešinys turintis savyje optimalų blokų išdėstymą suteikia puikų sukibimą ir valdymą esant didesniems greičiams. Optimizuota blokų konstrukciją turi nevienodus aukščius mažina skleidžiamą triukšmą ir gerina komforto lygį. Sustiprinti protektoriaus šoniniai blokai ir centrinis stuburas suteikia stabilumo ir užtikrina puikų valdymą. 

Savybės:

  • 4 tiesios plačios išpjovos greitai pašalina vandenį iš kontakto zonos ir pasipriešina akvaplanavimui
  • Netolygus blokai sumažino skleidžiama triukšmą 
  • Dvigubas centrinis stuburas suteikia puikų valdymą ir stabilumą

 

Aprašymas paimtas iš http://padangos123.lt/e/cp641/


Gamintojas:

Įkurta 1942 metais kaip Heung-A Tire, Nexen dabar turi daugiau nei 60 metų patirties ir pasižymi kaip patikimas gamintojas. Kompanija, žinoma kaip geriausias padangų gamintojas Korėjoje šį procesą pradėjęs 1956 m.

1985 m., Nexen pradėjo radialinių padangų gamyklos statybas Yangsano mieste, Korėjoje.  Po šešerių metų kompanija susijungė su japonų korporacija OHTSU Tire & Rubber. To pasekoje buvo išplėstos techninės žinios ir gamybos galimybės.

Stengiantis akcentuoti kompanijos atsidavimą kokybei ir tęstinei lyderystei, 2000 m. buvo pakeistas pavadinimas iš Woosung Tire į Nexen Tire Corporation. Prekinis ženklas „Nexen“ reikšmė yra dviejų į ateitį orientuotų žodžių junginys – kitas (next) ir amžius (century).

Nexen Tire paktikuoja nuolatinį gerinimą ir pertvarkymus siekiant išlaikyti augimą ir numatyti rinkos paklausą. 2003 m. dėl mažų pajamų buvo uždaryta BIAS padangų gamykla ir vietoje to investuota į kito fabriko atidarymą ir plėtrą. 2004 m. buvo pristatytos ypatingai aukštos kokybės padangos lengviesiems automobiliams ir visureigiams.

2005 m. Nexen Tire buvo apdovanota patentu už padangų su sluoksniuotu silikato nano-mišiniu gamybos technoligiją. 2006 m. buvo baigtas ypatingai aukštos kokybės žieminių padangų skirtų visureigiams modelis. Siekiant patenkinti padidėjusią pasaulinę paklausą Nexen prekinio ženklo produkcijai, 2007 m. buvo atidaryta dar viena gamykla Qingdao mieste, Kinijoje.

Dėl kompanijos įsipareigojimų produkto kokybei, nepriekaištingam aptarnavimui bei išskirtinei vertei, Nexen vietinės rinkos dalis išaugo nuo 8 iki 20 procentų, o kasmetiniai pardavimai viršija 600 mln. dolerių. Įmonėje dirba daugiau nei 2000 žmonių, kurių kiekvienas užtikrina aukščiausios kokybės saugumu pasižyminčio produkto gamybą. Nexen Tire padangas šiuo metu eksportuoja į 120 šalių. Kompanija didžiuojasi savo produktais, keliančiais kiekvieno pasitikėjimą.

Pastaba: tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.

Rekomenduojame Jums:

© 2011 - 2018 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.