Folia SKALAVIMO SKYSTIS INDAPLOVĖMS su mėtų ir eukalipto eteriniais aliejais, 1000 ml

Grįžti į prekių sąrašą
Folia SKALAVIMO SKYSTIS INDAPLOVĖMS su mėtų ir eukalipto eteriniais aliejais, 1000 ml
10.99 €
Išparduota

Prekės kodas: 135.1373
Pranešti, kai prekė bus prekyboje

Folia skalavimo skystis, skirtas indus plauti automatinėmis indaplovėmis. Pagamintas naudojant druskas ir augalinės kilmės aktyviąsias plaunamąsias medžiagas, sudėtis praturtinta mėtų, eukaliptų ir ekologišku citrinų eteriniu aliejumi.


Naudojimas:

Koncentruotas produktas, neviršykite rekomenduojamų normų.

Jeigu indams džiūstant ant jų lieka ruoželių – pilkite mažiau skalavimo priemonės, jeigu lieka lašelių ar susidaro nuosėdos – pilkite daugiau. Parinkus tinkamą skalavimo priemonės kiekį, vanduo nuo indų nubėgs tolygiai.


Įspėjimai
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis, patekus į akis nedelsiant skalauti drungnu vandeniu ir skubiai kreiptis į medikus. Patekus ant odos nedelsiant skalauti drungnu vandeniu. Nurijus nedelsiant gerti drungną vandenį, skubiai kreiptis į medikus ir parodyti produkto pakuotę.

Produktas patvirtintas ir atitinka ICEA Eco Bio Cleaners sertifikavimo parametrus. Šis sertifikatas užtikrina, kad priemonė:
- Sukurta naudojant medžiagas, nekenksmingas aplinkai ar žmogui;
- Nėra toksiška vandens organizmams;
- Lengvai biologiškai suskyla (aerobinis ir anaerobinis biologinis skaidumas), todėl neteršia aplinkos.
Parametrai apskaičiuoti pagal ribinio skiedimo tūriui metodą (Critical Dilution Volume method CDVTOX) atsižvelgiant ir pritaikant Ecolabel kriterijus ir netgi griežtesnes ribas.
Efektyvumas
Produktų efektyvumas išbandytas nepriklausomoje labarotorijoje atliekant palyginimus su analogiškais rinkoje esančiais produktais. Bandymai parodė tokį patį, o daugumoje atvejų ir didesnį efektyvumą nei analogiškų produktų
Nedirginanti produkcija
Visa produkcija, turinti kontaktą su oda, patikrinta nepriklausomoje laboratorijoje prižiūrint Padua universiteto dermatologijos klinikos (Dermatological Clinic of University of Padua). Produkcija yra neerzinanti odos.
„Mažiau kilometrų“
Siekiant sumažinti transporto daromą poveikį aplinkai ir išmetamųjų dujų kiekį, dauguma naudojamų ingredientų yra iš vietinių ekologiškų ūkių (pavyzdžiui ekologiškas alyvuogių aliejus tiekiamas iš Apulijos regiono (Italija), ekologiškas rapsų ir eteriniai aliejai išgaunami kituose Italijos regionuose).
Praturtinta ekologiškais eteriniais aliejais
Skalbiklių ir valiklių kvapai išgaunami iš natūralių eterinių aliejų, nenaudojami jokie sintetiniai kvapai.
Be etoksilinto ir dažiklių
Folia linija atitinka tarptautinį standartą „Stop Animal Testing“.

 

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l., Italija.

Pastaba: tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.

Rekomenduojame Jums:

© 2011 - 2018 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.