Ekos nukalkinimo skystis kavavirei
8.78 €
Išparduota

Prekės kodas: 135.1368
Pranešti, kai prekė bus prekyboje

Ypač efektyvus ekologiškas kalkių pašalinimo skystis espresso kavos aparatų nukalkinimui, kurio dėka, kavos aparato veikimas pailgės, o jūs galėsite mėgautis aromatinga kava.

Buteliukyje yra 250 ml. nukalkinimo skysčio.

Nukalkinimo rekomendacijos:

  1. Rankiniuose kavos gaminimo aparatuose – kai pajusite, kad kavos aparato darbas tampa netovygus, pagaminta kava sunkiai prateka, be jokios priežasties pakinta skonio savybės, rekomenduojame atlikti nukalkinimo procedūrą;

  2. Automatiniuose kavos gaminimo aparatuose be ekrano – rekomenduojame perskaityti kavos aparato instrukciją ir vadovautis nukalkinimo procedūros nurodymais. Dažniausiai aparatą galima nustatyti esamam vandens kietumui, o aparatas automatiškai skaičiuoja pagaminamus puodelius ir pasiekus rekomenduojamą puodelių kiekį įsijungia indikatorius, signalizuojantis apie būtinybę atlikti nukalkinimo procedūrą. Jei tokia galimybė nenumatyta kavos aparato instrukcijoje, rekomenduojame nukalkinimo procedūrą atlikti 2-3 kartus per metus arba, jei gaminate ypač daug puodelių kavos, kai aparato veikimas sulėtėja, tampa netolygus, suprastėja espresso kavos puta;

  3. Automatiniuose kavos gaminimo aparatuose su ekranu – dažniausiai aparatą galima nustatyti esamam vandens kietumui, o aparatas automatiškai skaičiuoja pagaminamus puodelius ir pasiekus rekomenduojamą puodelių kiekį ekrane įsijungia pranešimas, apie būtinybę atlikti nukalkinimo procedūrą.

 Naudojimo instrukcija: 

  1. Įpilkite į vandens rezervuarą pusę buteliukyje esančio ekologiško nukalkinimo skysčio (125 ml);

  2. Praskieskite 1000 ml vandens;

  3. Atlikite nukalkinimo procedūras pagal kavos aparato instrukcijoje pateiktas rekomendacijas;

  4. Pasibaigus nukalkinimo procedūrai, išskalaukite vandens rezervuarą švariu vandeniu.

Įspėjimai:
Pavojinga odai ir akims, galimas stiprus akių pažeidimas. Vengti kontakto su akimis. Patekus į akis nedelsiant plauti drungnu vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus – gerti daug vandens, kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l., Italija

Pastaba: tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.

Rekomenduojame Jums:

© 2011 - 2018 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.