Žaidimas Bumerangas
8.40 €
Išparduota

Prekės kodas: 550.110
Pranešti, kai prekė bus prekyboje

Stalo žaidimas Bumerangas - Aborigenų legendos skelbia, kad „Svajų meto“ laikotarpiu kiekvienas genties atstovas medžioti vykdavo į tik jam vienam žinomus plotus.

Gyvūnus tuose plotuose sumedžioti buvo lengva, nes jie nebuvo pernelyg baugštūs. Tačiau laikui bėgant viskas keitėsi. Medžiotojų vis daugėjo. Pagaliau atėjo laikas kovoti dėl medžioklės plotų. Bumerangas – tai senas aborigenų ginklas. Tas, kas nori išmokti medžioti su bumerangu, turi būti ne tik vikrus, bet ir labai sumanus. Kad medžioklė būtų sėkminga, būtina pasirinkti geriausią plotą! Pirmasis medžioklės plotą galės rinktis tasai medžiotojas, kuris bus nusviedęs daugiausia
bumerangų.
Tačiau, dėmesio! Bumerangas retai grįžta pas jį nusviedusįjį. Šiame žaidime bumerangai dažniausiai grįžta pas tuos, kurie yra ypač atsargūs, arba tuos, kurie pritrūksta drąsos ir jėgų kovoti iki galo. Bet kaip gi medžioti, jei neturi bumerangų...

 Žaidimo rinkinį sudaro:

  • 54 kortos, vaizduojančios vieną gyvūną ir du medžioklės plotus
  • 60 bumerangų
  • 25 žetonai, žymintys medžioklės plotus
  • virvelė
  • žaidimo instrukcija

Žaidimo taisyklės
Žaidėjai per visą žaidimą siekia sumedžioti kuo daugiau gyvūnų. Pasibaigus žaidimui medžiotojas, turintis daugiausia tą patį gyvūną vaizduojančių kortų, pelno tiek taškų, kiek tokių kortų yra surinkęs. Kiti žaidėjai už tą gyvūną taškų negauna.
Žaidimą sudaro etapai. Kiekvieno etapo metu žaidėjas gali medžioti tik viename medžioklės plote, kurį jis pats pasirenka etapo pradžioje ir jokiu būdu neatskleidžia kitiems žaidėjams. Bumerangai skirti nustatyti, kokia eile atskleidžiami medžioklės plotai ir einama medžioti. Žaidėjas, šiame etape numetęs daugiausia bumerangų ir ilgiausiai nepasitraukęs iš žaidimo, pirmasis atskleidžia savo pasirinktą medžioklės plotą ir pirmasis surenka sumedžiotų gyvūnų kortas.

  • stalo žaidimas 3–5 asmenims nuo 8 metų amžiaus
  • vieno žaidimo trukmė 30–40 minučių

Pastaba: tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.

Rekomenduojame Jums:

© 2011 - 2018 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.