Tikroviška sekso lėlė
144.99 €
Išparduota

Prekės kodas: 155.3560
Pranešti, kai prekė bus prekyboje

Ši tikroviško dydžio sekso lėlė, nustebins itin tikroviškais, išvaizdžiais 3D veido bruožais bei didžiulėmis krūtimis. Bet tai dar ne viskas. Jos tikroviška vagina, bei itin ankštas užpakaliukas tiesiog laukte laukia savo šeimininko.

Prie gražuolės lėlės bus taip pat pridėta pripūtimo pompa ir taisymo įrankiai, jei mėgaudamiesi seksu susidurtumėte su nesklandumais.

Kaip pripūsti lėlę?
Svarbiausia neperpūskite per daug! Nenaudokite elektrinių pompų, geriau naudokitės pridedama. Pripūskite 90% viso tūrio ir leiskite 10 minučių orui susigulėti ir lygiai pasiskirstyti, tuomet baikite įpūtimą. Kuo mažiau oro lėlėje - tuo ji patvaresnė.

Kaip valyti lėlę?
Nuplaukite su drungnu vandeniu, tuomet švariai nušluostykite sausa šluoste. Rekomenduojame naudoti sekso žaislų valiklį. Elkitės švelniai.

Kaip laikyti lėlę?
Jei ketinate ilgiau nesinaudoti lėlė, išleiskite orą ir laikykite sausoje tamsioje vietoje. Venkite tiesioginių saulės spindulių.

Kiti perspėjimai:
Venkite aštrių daiktų. Naudodamiesi lėlė būtinai naudokite vandens pagrindo lubrikantą. Venkite ugnies, bei degių medžiagų.

Pastaba: tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.

Rekomenduojame Jums:

© 2011 - 2018 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.