Taupyklė "Ramiai senatvei"
1.98 €
Išparduota

Prekės kodas: 115.9890
Pranešti, kai prekė bus prekyboje

Bausti vyrą arba žmoną už netinkamą elgesį namuose reikia ne ilgomis ir nuobodžiomis kalbomis, bambėjimu, užuominomis girdint pašaliniams, riksmai ar net kočėlu. Visi šeimyniniai nusikaltėliai gali būti baudžiami piniginėmis baudomis. Atsisakei išnešti šiukšles – litas į specialią taupyklę.

Neišplovei indų – dar litas, netvarka vonioje – litas, išmėtyti batai, litas, štai ir susidaro koks šimtas per kelis mėnesius. O jei taupant keletą metų, tai ir kruizui galima susitaupyti senatvėje.

Dėl to ši taupyklė ir pavadinta „Ramiai senatvei“. Ant jos angliškai užrašyta „Pay up instant fines for senior moments“ – „Susimokėk iš karto baudas ramiai senatvei“.

Ši taupyklė – skardinė, todėl jos nesudaužysite. Ji užrakinama raktu, bet ne bėda, jei ją ir pamesite – juk visada skardines atidaryti galima su skardinių atidarytuvu. Taupyklės aukštis 11 centimetrų, 

Ši dovana tinka sutuoktiniams.

 

Pastaba: tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.

Rekomenduojame Jums:

© 2011 - 2018 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.