590.00 €
Išparduota

Prekės kodas: 153.7285
Pranešti, kai prekė bus prekyboje

Ypatybės

 • Jūsų televizorius ir mobilieji prietaisai puikiai dera tarpusavyje
 • Televizorius gali pateikti trumpą informaciją kiekvieną rytą
 • Išmanesnis televizorius, iš karto leidžiantis mėgautis turiniu
 • Jūsų gyvenimo būdą atitinkantis turinys
Jūsų televizorius ir mobilieji prietaisai puikiai dera tarpusavyje
Funkcija „Samsung Easy Sharing“ leidžia lengvai bendrinti turinį tarp televizoriaus ir mobiliojo prietaiso. Galbūt savo išmaniajame telefone turite linksmą vaizdo filmuką, kurį norite parodyti savo šeimos nariams, o gal žiūrėjote mėgstamą serialą eidami namo, ir dabar norite pabaigti žiūrėti seriją dideliame ekrane? Dėl „Samsung Easy Sharing“ tai padaryti labai paprasta. „Samsung“ išmanusis televizorius aptinka jūsų išmaniojo prietaiso signalą jam esant netoliese ir iš karto rodo turinį dideliam ekranui pritaikyta skiriamąja geba. Taip pat galima žiūrėti televizoriaus turinį mobiliajame prietaise, jei norite laisvai vaikščioti po namus. Itin paprasta sinchronizacija.

*Funkcijos suderinamumas prieinamas ne visuose televizorių ir mobiliųjų prietaisų modeliuose. Daugiau informacijos jums suteiks pardavėjas.

Televizorius gali pateikti trumpą informaciją kiekvieną rytą
Ar kiekvieną rytą atsibudę siekiate savo išmaniojo telefono, jog pasižiūrėtumėte, kiek valandų, ir peržiūrėtumėte savo darbotvarkę, ir paskui įjungiate televizorių, kad pasiklausytumėte žinių ir orų prognozės? Dabar galite pradėti dieną nuo suasmenintos informacijos jūsų „Samsung“ televizoriaus dideliame ekrane. „Samsung“ televizorių galima sinchronizuoti su išmaniojo telefono žadintuvu, kad jums pabudus televizorius įsijungtų ir pateiktų visą reikalingą informaciją. Susirinkimas? Skėtis? Jubiliejus? Priminta, priminta, priminta.
 

*Čia matomas ekrano vaizdas pateikiamas kaip pavyzdys. Tikroji naudotojo sąsaja gali skirtis. **Pavaizduotas turinys, televizijos paslaugos ir funkcijos gali būti neprieinamos kai kuriuose regionuose ir teritorijose. ***Jūsų televizorius rodys paskutinįjį žiūrėtą kanalą ****Funkcijos suderinamumas prieinamas ne visuose televizorių ir mobiliųjų prietaisų modeliuose.

Išmanesnis televizorius, iš karto leidžiantis mėgautis turiniu
Jūsų vartai į naujus, išmanesnius potyrius yra ekrano apačioje, kad netrukdytų mėgautis žiūrimu vaizdu. Patogioji išmaniojo televizoriaus meniu juosta suteikia spartesnę, sklandesnę ir intuityvesnę prieigą prie mėgstamo turinio. Nebereikia naršyti po įvairius meniu ieškant norimo turinio – meniu juosta atsimena, ką žiūrite, ir neseniai žiūrėtą turinį perkelia į meniu viršų, kad galėtumėte jį lengvai rasti. Taip pat galite atrasti įvairaus naujo turinio, nes „Samsung“ išmanusis televizorius nuolat pateikia rekomendacijų. Atraskite sklandžiausią išmaniojo televizoriaus patirtį.

*Reikalingas interneto ryšys. Gali būti neprieinama kai kuriose šalyse ir kai kuriomis kalbomis. **Čia matomas ekrano vaizdas pateikiamas kaip pavyzdys. Tikroji naudotojo sąsaja gali skirtis. ***Pavaizduotas turinys, televizijos paslaugos ir funkcijos gali būti neprieinamos kai kuriuose regionuose ir teritorijose.

Jūsų gyvenimo būdą atitinkantis turinys
„Samsung“ išmanusis televizorius yra sukurtas rodyti tai, ko labiausiai norite, ir prisiderinti prie jūsų laisvalaikio. Taip pat turi išmaniųjų programėlių, palengvinančių gyvenimą. Virėjams patiks maisto programėlė, o sporto mėgėjai tikrai apsidžiaugs naująja dinamiškąja sporto programėle. Televizoriuje yra ir kūno rengybos programėlė norintiems palaikyti gerą kūno formą, dailės mokomoji programėlė, puikiai tiksianti vaikams, ir novatoriška žaidėjams skirta programėlė, turinti didelį žaidimų asortimentą bei leidžianti greitai sujungti televizorių ir mobilųjį telefoną ar naudoti mobilųjį prietaisą kaip valdymo pultą. Ir tai toli gražu ne visas tinkintinas turinys ir paslaugos.
„Smart Interaction“
„Smart Interaction“ leidžia valdyti televizorių, kai veikia įdomios interaktyviosios funkcijos. Naudokite balso komandas ir gestus su funkcijomis „Voice Command“ ir „Motion Control“ ir net prisijunkite prie „Smart Hub“ įjungę įmontuotąją vaizdo kamerą (veidų atpažinimo funkcija „Face Recognition“). *„Smart Interaction“ veikimo rezultatai priklauso nuo kalbos, dialekto, tarties, balso, foninio triukšmo ir apšvietimo. *Prie kai kurių modelių televizorių reikia prijungti išorinę vaizdo kamerą norint, kad veiktų funkcijos „Motion Control“ ir „Face Recognition“.
*Rezultatai priklauso nuo kalbos, dialekto, tarties, balso ir foninio triukšm.

Atkuria tamsesnius juodos spalvos atspalvius, šviesesnius baltos spalvos atspalvius ir paryškina kiekvieno vaizdo spalvas bei detales

„Samsung“ pakėlė kartelę dar aukščiau naudodama specialiąją UHD pritemdymo technologiją. Didesnė UHD skiriamoji geba taip pat reiškia, jog vaizdą reikia labiau apdoroti, kad būtų kokybiškai atkurtos visos detalės. Taigi ši nuostabi vaizdo technologija padalija ekraną į dalis ir tiksliai apskaičiuoja kiekvienos dalies kontrastą, spalvas ir detalių lygį, jog visas vaizdas būtų tobulas. Todėl „Samsung“ UHD pritemdymo technologija buvo sukurta taip, kad optimaliai apdorotų juodą ir baltą spalvas ir tikroviškai jas atvaizduotų.

Kokybės pagerinimo iki UHD funkcija leidžia mėgautis geresniu vaizdu

Dėl „Samsung UHD Picture Engine“ galite žiūrėti įvairų turinį beveik UHD formatu net jei originalus turinys nėra UHD formatu. „Samsung“ inovatyvioji keturių žingsnių skiriamosios gebos pagerinimo technologija pagerina televizijos laidų, filmų, užsakomųjų filmų ir kito turinio kokybę. Ji ne tik atkuria UHD formato turinį „4K“ skiriamąja geba, tačiau taip pat pagerina prastesnės kokybės turinį, paversdama jį beveik UHD kokybės turiniu.

*Kokybės pagerinimas priklauso nuo originalo skiriamosios gebos.

Greitai grįžkite prie žiūrėto vaizdo

Kokia nauda iš daugybės išmaniojo televizoriaus programėlių ir funkcijų, jei jomis sudėtinga naudotis? Turint „Samsung“ išmanųjį televizorių, persijunginėti tarp įvairiausio turinio yra taip pat paprasta, kaip perjungti kanalą. Iš karto ir sklandžiai įjunkite televizijos programą žiūrėdami vaizdo filmuką internete ir atvirkščiai. Grįžus prie vaizdo filmuko, „Samsung“ išmanusis televizorius prisimena, kur baigėte žiūrėti, ir tęsia peržiūrą nuo tos vietos. Metas mėgautis išties išmania namų pramogų sistema.

*Ekrano vaizdo paveikslėlis yra pateikiamas kaip pavyzdys ir nebūtinai atitinka tikrąją naudotojo sąsają.
*Pavaizduotas turinys, televizijos paslaugos ir funkcijos gali būti neprieinamos kai kuriuose regionuose ir teritorijose.

Gyvenimą palengvinančios programėlės išmaniojo televizoriaus ekrane

Turinys yra viskas, ir „Samsung“ išmanusis televizorius jo turi pakankamai. Paprastai ir intuityviai naudokitės nuostabiomis programėlėmis ir naršykite internete, kiek širdis geidžia. Tiesiog braukite į kairę ar dešinę, norėdami pamatyti tinkintas programėlių rekomendacijas, naujas programėles ir kitą turinį. Televizorius turi net patobulintąją interneto naršymo programėlę, suteikiančią greitą prieigą prie populiarių svetainių jūsų regione vienu mygtuko paspaudimu (net nereikia įvesti URL adreso).

Galingas keturių branduolių procesorius spartesniam veikimui

Dėl galingo keturių branduolių procesoriaus „Samsung“ išmanusis televizorius veikia dar sparčiau. Skirtumą pastebėsite iškart: sparčiau atliekamos kelios užduotys vienu metu, spartesnis persijungimas tarp skirtingų rūšių turinio, naršymas bei sąveika. Todėl galėsite geriau mėgautis pramogomis. Žiūrėkite daugiau – laukite mažiau.

Ryškesnės spalvos – geresniam vaizdui

„Samsung Wide Color Enhancer“ funkcija pasitelkia pažangų vaizdo kokybės gerinimo algoritmą ir itin patobulina bet kurio vaizdo kokybę bei atskleidžia paslėptas detales. Dabar su „Wide Color Enhancer“ spalvas matykite tokias, kokios jos ir yra.

„Clear Motion Rate“ sumažina vaizdo liejimąsi

Dėl „Samsung“ pažangiosios „Clear Motion Rate“ (CMR) technologijos net itin greitai vykstantis veiksmas atkuriamas nepaprastai aiškiai. Didesnis CMR reiškia, kad vaizdas bus aiškesnis ir nesilies, todėl galėsite mėgautis kokybiškai rodomais veiksmo filmais, sporto varžybomis ir kitu turiniu. Ši technologija veikia dėl pagerinto skydelio naujinimo dažnio, vaizdo procesoriaus spartos ir foninio apšvietimo technologijos. Ji užtikrina kokybiškesnį vaizdą.

Daugybė puikių žaidimų prikaustys jūsų dėmesį

„Samsung“ išmanusis televizorius pakylėja žaidimų pramogas į naują lygį, siūlydamas daugiau nuostabių ir dinamiškų žaidimų, palaikančių visus mobiliuosius prietaisus. Nuo visai šeimai skirtų žaidimų, lenktynių iki veiksmo kupinų šaudyklių – kiekvienas ras kažką sau. Dabar žaisti žaidimus dideliame ekrane dar smagiau dėl įvairių prietaisų palaikymo, įskaitant žaidimų valdymo pultelius, mobiliųjų telefonų programėles ir kitus mobiliuosius prietaisus. Be to, žaidimų paslaugos meniu pateikiamos žaidimų naujienos. Žaiskite.

*Ekrano vaizdo paveikslėlis yra pateikiamas kaip pavyzdys ir nebūtinai atitinka tikrąją naudotojo sąsają.
**Pavaizduotas turinys, televizijos paslaugos ir funkcijos gali būti neprieinamos kai kuriuose regionuose ir teritorijose.

Nepaprastai tikroviškas vaizdas dėl „Samsung Full HD 3D“ technologijos

Pasiruoškite aukštesnio lygio pramogoms. „Samsung“ modernioji „Full HD 3D“ technologija leidžia mėgautis trimačio vaizdo filmais ir televizijos laidomis įspūdingąja „Full HD“ skiriamąja geba. Ji taip pat pagerina trimačio vaizdo kokybę ir iškerpa besikartojančius vaizdus, kad galėtumėte mėgautis aiškesniais ir labiau įtraukiančiais filmais. Dar nesate matę tokių tikroviškų trimačio vaizdo filmų.

*Reikia trimačio vaizdo akinių

Mėgaukitės visavertės daugialypės terpės potyriais savo svetainėje

Su aukštos raiškos daugialypės terpės sąsajos (HDMI) įvadais „Samsung“ televizorius jūsų svetainę pavers daugialypės terpės pramogų centru. HDMI suteikia aukštos raiškos skaitmeninių duomenų perdavimą dideliu greičiu iš kelių įrenginių tiesiai į jūsų televizorių.

Žiūrėkite filmus iš savo USB atmintuko

Naudodami „ConnectShare Movie“ prie savo televizoriaus prijunkite USB atmintinę arba standųjį diską ir akimirksniu mėgaukitės filmais, nuotraukomis arba muzika. Dabar pačiu įvairiausiu turiniu galite mėgautis patogiai įsitaisę savo svetainėje ir žiūrėdami televizorių.

*Palaikomi formatai: AVI, ASF, MP3, JPEG ir kt. Visus palaikomus formatus rasite naudotojo vadove

Prisijunkite prie interneto be laidų

Naudodami integruotąją belaidžio ryšio vietinio tinklo įrangą, supaprastinkite savo televizoriaus jungimosi galimybes neprijungdami papildomų išorinių prietaisų ir išlaikykite patrauklų dizainą.

TECHN. SPECIFIKACIJOS

Specifikacijos:

Ekranas

 • Ekrano dydis

  40"

 • Ekrano dydis (cm)

  101 cm

 • Skiriamoji geba

  3840 x 2160

 • Skaidrumas

  Ultra Clear

 • Ekrano išlinkimas

  3000R

Filmavimo kamera

 • Vaizdo variklis

  UHD Up-Scaling

 • PKI (vaizdo kokybės indeksas)

  1200

 • Dinaminis kontrasto santykis

  Mega Contrast

 • „Micro Dimming“

  UHD Dimmng

 • „Precision Black“ („Local Dimming“)

  Ne

 • Nanokristalų spalvos

  Ne

 • „Wide Color Enhancer (Plus)“

  Ne

 • „PurColor“

  Taip

 • Automatinis gylio stiprintuvas

  Taip

 • „Contrast Enhancer“

  Ne

 • „Auto Motion Plus“

  Taip

 • Filmo režimas

  Taip

 • Palaikomas natūralus režimas

  Taip

 • „Peak Illuminator“

  Ne

Garsas

 • „Dolby Digital Plus“

  Taip

 • „Virtual Surround“

  DTS Studio Sound

 • DTS kodekas

  DTS Premium Sound 5.1

 • Trimatis garsas

  Ne

 • Garso tinkintuvas

  Ne

 • Garso išvadas (RMS)

  20 W (L: 10 W, R: 10 W)

 • Garsiakalbio tipas

  2 CH (Down Firing + Bass Reflex)

 • Žemų dažnių garsiakalbis

  Ne

 • Aukštosios raiškos garsas

  Taip

 • Režimas „Wallmount Sound“

  Taip

 • Kelių kambarių jungtis

  Taip

 • „TV SoundConnect“

  Taip

Išmanusis televizorius

 • „Samsung SMART TV“

  Taip

 • Programėlės

  Taip

 • Žaidimas

  Taip (15 Countries)

 • Kelių jungčių ekranas

  Taip

 • ACR (reklama)

  Ne

 • Informacijos valdiklis

  Ne

 • Vertikalusis stiprinimas

  Taip

 • Prijungtas EPG

  Taip

„Smart Interaction“

 • „Voice Interaction“

  Taip (Spain, Portugal, France, Swiss, Austria, German)

 • Balso valdymas

  Taip

 • Veidų atpažinimas

  Ne

 • Judesių valdymas

  Ne

Susiejimas

 • Iš televizoriaus į mobilųjį telefoną – veidrodinis atspindys

  Taip

 • Iš mobiliojo telefono į televizorių – veidrodinis atspindys, DLNA

  Taip

 • RVU

  Ne

 • „Samsung SMART View“

  Taip

 • Wireless TV On - Samsung WOL

  Taip

 • Pranešimai – BLE

  Taip

 • Trumpos informacijos pateikimas televizoriaus ekrane

  Taip

 • „WiDi“

  Ne

 • Tiesioginis belaidis ryšys

  Taip

Imtuvas / transliavimas

 • Skaitmeninis transliavimas

  DVB-T2 / C / S2

 • 2 imtuvai

  Ne

 • CI / CI+ / 2CI+

  CI + (1,3)

 • Analoginis imtuvas

  Taip

 • MHP / MHEG / HbbTV / ACAP / GINGA / OHTV

  HbbTV 1.5 (FR) / HbbTV1.0 (ES, PT, DE, AT, SZ)

Jungiamumas

 • HDMI

  4

 • USB

  3

 • Komponentinis įvadas (Y/Pb/Pr)

  1

 • Sudėtinis įvadas (AV)

  1 (Common Use for Component Y)

 • Eternetas (LAN)

  1

 • Ausinės

  1

 • Garso išvadas (mini jungtis)

  Ne

 • Skaitmeninis garso išvadas (optinis)

  1

 • RF įvadas (antžeminės / kabelinės TV įvadas)

  1 / 1 (Common Use for Terrestrial) / 1

 • „Ex-Link“ (RS-232C)

  Ne

 • IR išvadas

  Ne

 • CI lizdas

  1

 • „Scart“

  Ne

 • MHL

  Taip

 • HDMI 3D automatinis nustatymas

  Ne

 • HDMI A / grįžtamojo kanalo palaikymas

  Taip

 • HDMI spartusis perjungimas

  Ne

 • Belaidžio LAN adapterio palaikymas

  Ne

 • Vidinis belaidis LAN

  Taip

 • „Anynet+“ (HDMI–CEC)

  Taip

Dizainas

 • Dizainas

  Mold Shirring

 • Apatinio krašto rūšis

  VNB

 • Plonumo rūšis

  Slim

 • Priekio spalva

  Black

 • Šviesos efektas („Deco“)

  Ne

 • Stovo tipas

  Arc T-Shape

 • Lankstinis (kairė arba dešinė)

  Ne

Papildomos funkcijos

 • „Samsung 3D“

  Ne

 • 3D keitiklis

  Ne

 • Įmontuota kamera

  Ne

 • „Instant On“

  Taip

 • Procesorius

  Quad-Core

 • 21:9 įtraukiančio vaizdo režimas

  Ne

 • Palaiko SCSA

  Ready

 • Prieinamumas

  Voice guide (EU 17 countries) / Enlarge / High contrast

 • „Digital Clean View“

  Taip

 • „One Connect“ (lizdas)

  Ne

 • Autom. kanalų paieška

  Taip

 • Automatinis išjungimas

  Taip

 • „BD Wise Plus“

  Taip

 • Subtitrai

  Taip

 • „Channel List USB-Clone“

  Taip

 • „Connect Share™“ (HDD)

  Taip

 • „ConnectShare™“ (USB 2.0)

  Taip

 • Sporto režimas

  Advanced

 • Iššokantis vaizdas

  Taip

 • EPG

  Taip

 • Išplėstas PVR

  Taip

 • Žaidimų režimas

  Taip

 • OSD kalba

  27 European Languages

 • Vaizdas vaizde

  Taip

 • Įmontuotasis „BT HID“

  Taip

 • Palaikomas USB HID

  Taip

 • Palaikomas „Smart Evolution“

  Ne

 • Teletekstas (TTXT)

  Taip

 • Laiko paslinkimas

  Taip

 • „Ultra Clean View“

  Taip

Ekologiška funkcija

 • Ekologiškas jutiklis

  Taip

 • Energijos efektyvumo klasė

  A

Maitinimas

 • Maitinimas

  AC220-240V 50/60Hz

 • Galios suvartojimas (daug.)

  132 W

Matmenys

 • Paketo matmenys (plotis x aukštis x skersmuo)

  1028 x 596 x 172 mm

 • Paketas su stovu (plotis x aukštis x skersmuo)

  918.5 x 587.6 x 296.2

 • Paketas be stovo (plotis x aukštis x skersmuo)

  918.5 x 536.4 x 104.2 mm

Priedas

 • „3D Active“ akiniai (pridedami)

  Ne

 • Nuotolinio valdiklio modelis

  TM1560A, TM1240A

 • Akumuliatoriai (nuotolinio valdiklio)

  Taip

 • „Samsung Smart Touch“ valdymo pultelis (pridedamas)

  Taip

 • Palaiko labai ploną sienos laikiklį

  Ne

 • Palaiko mini sienos laikiklį

  Taip

 • Palaiko „Vesa“ sienos laikiklį

  Taip

 • Palaiko ant žemės pastatomą stovą

  Ne

 • Televizoriaus kamera (pridedama)

  Ne

 • IR ilgintuvas (pridedamas)

  Ne

 • Belaidė klaviatūra (pridedama)

  Ne

 • Sudėtinė jungtis į „Scart“ (pridedama)

  Ne

 • Naudotojo vadovas

  Taip

 • El. instrukcija

  Taip

 • ANT kabelis

  Ne

 • Maitinimo kabelis

  Taip

 • Plonas kabelis

  Ne

Pastaba: tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.

Rekomenduojame Jums:

© 2011 - 2018 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.