0.00 €
Išparduota

Prekės kodas: 785.281
Pranešti, kai prekė bus prekyboje

SECTOR laikrodžiai yra atnaujinta Italų kompanija kuri apjungia šveicariškų laikrodžių gamybos patirtį su itališku dizainu. SECTOR turi dvi pagrindinias laikrodžių kolekcijas: „No Limits“ ir „Expander“. „No Limits“ kolekcija gamina analoginio laiko atvaizdavimo laikrodžius. „Expander“ kolekcija yra išskirtinai tik skaitmeninio laiko atvaizdavimo laikrodžiai. SECTOR „No Limits“ kolekcijos laikrodžiai buvo pradėti gaminti 1973 metais. Galima būtų įvardinti tris raktines frazes kurios apibūdina šią kolekciją:“ jokių apribojimų“, „nepalūžtantis“ ir „Itališkas dizainas“. Jau pradedant aštuntu bei devintu dešimtmečiu daug sportininkų sėkmingai įveikdavo didžiausius iššūkius kartu su „No Limits“ kolekcijos laikrodžiais. Šie laikrodžiai padėjo jiems pasiekti svarbių bei nepamirštamų rezultatų, kartu suderinant puikią technologiją bei Itališką dizainą. Nuo to laiko šie sporto didvyriai kaip ir SECTOR laikrodžiai amžinai išliko žmonių atmintyje, kaip drąsūs ir nepalūžtantys, nugalintys visus jiems tekusius iššūkius herojai.

Visi mūsų parduodami laikrodžiai yra originalūs, kuriems suteikiama 24-ių mėnesių garantija. Dažnu atveju geresnę nei konkurentų kainą savo klientams galime pasiūlyti dėl to jog neužsakinėjame viso laikrodžių asortimento ir nelaikome jų sandėlyje. Darant užsakymus iš tiesioginių gamintojų tik pagal konkrečius klientų užsakymus kiek prailgėja laikrodžio pristatymo laikas, bet už tat tai sudaro mums galimybę savo klientams pasiūlyti didesnį laikrodžių modelių pasirinkimą.

Visi laikrodžiai parduodami su pilna dokumentacija bei supakuoti į firmines dėžutes. Jei kyla klausimų dėl konkretaus laikrodžio išmatavimų ar kitų parametrų – rašykite užklausimus elektroniniu paštu vytis@pirk.lt.

Pastaba: tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.

Rekomenduojame Jums:

© 2011 - 2018 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.