Grąžinimo forma

PRAŠYMAS ATŠAUKTI UŽSAKYMĄ,
GRĄŽINTI SUMOKĖTUS PINIGUS
ARBA PAKEISTI/SUTAISYTI PREKĘ

Prašymo data: 2018 m. birželio mėn. 20 d.
Pirkėjo vardas, pavardė:
Elektroninis paštas:
Kontaktinis telefonas:
Pirkėjo adresas:
Pirkėjo banko sąskaitos numeris*:
banke:
*Jei pinigai grąžinami ne į pirkėjo, o į kito asmens sąskaitą, privaloma pateikti pirkėjo išduotą įgaliojimą trečiam asmeniui priimti grąžinamus pinigus.
Prašau pašalinti prekės trukumus arba pakeisti prekę į tokią pačią ar atitinkamą, o nesant galimybės pakeisti, grąžinti pinigus.
Prašau atšaukti prekės(-ių) užsakymą ir grąžinti už prekę(-es) sumokėtus pinigus į mano banko sąskaitą
Informacija apie užsakymą ir prekę
Užsakymo numeris:
Užsakymo data:
Prašoma grąžinti suma:
Pristatymo/atsiėmimo data:
Prekės pavadinimas, kodas, trukumai ar grąžinimo/keitimo priežastis:
PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS
Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  • 1) grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje. Pakuotės atplėšimo vietos parodytos žymėmis ant pačios pakuotės;
  • 2) grąžinama prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • 3) grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties (komplektacijos), kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • 4) grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);
  • 5) grąžinama prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos plombos, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)
  • 6) pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti UAB PIRK LT biuro adresu: Perkūnkiemio g. 7, LT-12131 Vilnius.

SVARBU: Autobusų siuntų tarnyba ar Lietuvos paštas iki galutinio adresato siuntų nepristato, todėl prekes grąžinti privaloma per kurjerių tarnybą arba pristatyti patiems. Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti banko ar mokėjimo įstaigos sąskaitą pinigų grąžinimui. Įstatymų numatyta tvarka UAB PIRK LT įsipareigoja nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo tos dienos, kurią jis gavo Pirkėjo pranešimą apie sutarties atsisakymą, grąžinti Pirkėjui visas šio sumokėtas sumas, įskaitant Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas. Pirkėjui atsisakius sudarytos sutarties, Pirkėjui tenka tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos. Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, PIRK LT įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“. PIRK LT vienašališkai turi teisę iš pirkėjui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei pirkėjas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaidą ir vėliau atšaukė (gražino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.

Patvirtinu, kad susipažinau su prekių grąžinimo sąlygomis: Patvirtinu
© 2011 - 2018 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.