4.99 €
Išparduota

Prekės kodas: 120.4887
Pranešti, kai prekė bus prekyboje

Lietuvoje šis išsireiškimas nėra labai žinomas, todėl dovanojant antspaudą su užrašu “Epic Fail” ir “Epic Win” reiktų dar paaiškinti, apie ką čia jie...

“Epic Fail’ išsireiškimas naudojamas tada, kai parašomas ar padaromas “totalus pravalas” - labai juokingas, nepavykęs dalykas. Tai taikoma ne tik rašto darbams, bet ir fotografijoms, kuriose viskas ne taip, kaip turėtų būti. Internete klaidžioja daugybė “Epic fail” iliustracijų, tad jei po ranka yra kompiuteris, būtinai keletą jų parodykite.

“Epic Win” - lietuviškai tai reikštų “afigenai” arba “super geras” - užrašas ant antspaudo reiškia priešingybę “Epic Fail” - dalykai, kurie išspręsti ir pateikti ypač originliai ir įspūdingai, taip pat naudingai ir netradiciškai. Šis užrašas galėtų būti dedamas ant labai pasisekusių rašto darbų ir nuotraukų.

Kam gali būti panaudoti šie antspaudai? Mokykloje ant rašto darbų, nes yra raudoni. Aišku, šalia galėtų būti ir pažymys. Taip pat ir biure, kuriame labai vertinamas humoras ir skelbimų lentoje nuolat kabo direktoriaus įsakymai, kurie kartais nusipelno ir “Epic Win” įvertinimo. Šeimoje taip pat galima jais paauklėti vaikus. Per vakarėlį taip pat galima sugalvoti keletą žaidimų su šiais unikaliais savadažiais antspaudais.

Pastaba: tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.

Rekomenduojame Jums:

© 2011 - 2018 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.