89.00 €
Išparduota

Prekės kodas: 196.0344
Pranešti, kai prekė bus prekyboje

 Arnica „Tria“ dulkių siurblys

   Arnica "Tria" dulkių siurbliai buvo sukurti po ilgalaikių stebėjimų siekiant atrasti daugiafunkcinį ir nedaug vietos užimantį siurblį. "Tria" sauso valymo dulkių siurblys yra labai patogus kasdieniniam naudojimui,  kadangi jis gali būti naudojamas kaip stovintis siurblys, kurio aukštį galima reguliuoti, norint lengvai transformuojamas į rankinį dulkių siurblį, o sudėtas neužima daug vietos. 
  "Tria" siurblys turi trikampį antgalį, su kuriuo galima siurbti iš trijų skirtingų pusių. Be to, šį trikampį antgalį galima labai lengvai nuimti ir tuomet "Tria" veiks kaip rankinis dulkių siurblys. Sustumiamą siurblio vamzdelį galima labai lengvai pritaikyti kokiam norite aukščiui. Siurblys labai kompaktiškai susideda ir neužima daug vietos, todėl jį galite laikyti kokioje tik norite vietoje. 

  Dulkių siurblyje esantis "Hepa-13" filtras užtikrina aukštą dulkių filtravimo efektyvumą ir yra tinkamas alergiškiems, jautriems ar nuo astmos kenčiantiems žmonėms. Šio filtro dėka Jūs išsivaduosite net iš 99,9 % dulkių, kurios sukyla namų ruošos metu, todėl nesusidarys dulkių debesys. Tai ne tik užtikrins švarą namuose, tačiau ir saugos Jūsų sveikatą

Skirtingos „Tria“ siurblio galvutės nepriekaištingam išsiurbimui:

 • Pagrindinė trikampė galvutė skirta kilimų, patiesalų ir kietų paviršių siurbimui;
  Galvutė plyšeliams skirta dulkių, trupinių ir kitų smulkių dalelių valymui ant radiatorių, stalčiuose ir kituose siauruose tarpeliuose;
  Maža galvutė skirta drabužių, elektroninių prietaisų, lempų, baldų, užuolaidų ir kitų pan. dalykų siurbimui.

  Techninės savybės:

  Galingumas: 1500 W;
  „Hepa -13“ filtras;
  Apsauginis variklio filtras;
  6 m. ilgio laidas.

Mėgaukitės nepriekaištinga švara kartu su Arnica „Tria“ dulkių siurbliu.

Pastaba: tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.

Rekomenduojame Jums:

© 2011 - 2018 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.