Baby Anthyllis SKYSTAS SKALBINIŲ SKALBIKLIS vaikiškiems drabužiams, 1000 ml

Grįžti į prekių sąrašą
Baby Anthyllis SKYSTAS SKALBINIŲ SKALBIKLIS vaikiškiems drabužiams, 1000 ml
9.56 €
Išparduota

Prekės kodas: 135.1385
Pranešti, kai prekė bus prekyboje

Baby Anthyllis skystas skalbinių skalbiklis tinka skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Švelnus, bet tuo pačiu veiksmingas skalbiklis sukurtas ypač jautriai kūdikių odai, nenaudojant paprastųjų sulfatų (alkil sulfatų). Aktyviosios plaunančios medžiagos išgautos iš ekologiškuose ūkiuose išaugintų aliejų. Skalbiklis išlaiko savo vientisumą dėka augalinės kilmės medžiagų, kurios paprastai naudojamos tik kosmetikoje – tai fenitilo alkoholis, iš rožių išgaunama molekulė ir minkštiklis išgautas iš glicerino. Skalbiklyje nėra alergenų, atitinka nikelio, cromo, kobalto kiekio testus. Tai saugi ir patikima priemonė!

Produktas patvirtintas ir atitinka Italijos Etikos ir gamtosaugos instituto ICEA Eco Bio Cleaners sertifikavimo parametrus. Šis sertifikatas užtikrina, kad priemonė:

- Neturi jokių neaugalinės kilmės medžiagų, kurios laikomos kenksmingomis aplinkai ar žmogui;

- Nėra toksiška vandens organizmams;

- Lengvai biololiškai suskyla, todėl neteršia aplinkos;

- Pakuotės pagamintos iš tinkančių perdirbti medžiagų;

- Apskaičiuotas ribinio skiedimo tūris pagal Critical Dilution Volume metodą (CDVTOX) atitinka Ecolabel kriterijus (DC 2003/200 / EB) ir griežtesnes ribas;

- Nebandyta su gyvūnais.


Produkto efektyvumas

Formulė garantuoja efektyvumą ne menkesnį nei rinkos lyderių, patvirtintą nepriklausomos laboratorijos.

Saugumas
Produktas dermatologiškai patikrintas laboratorijoje, siekiant išvengti nemalonių odos pažeidimų plaunant rankomis ir dėvinint šiuo produktu išplautus rūbus. Išbandyta ant jautrios odos.

 

Jo sudėtis, pakuotė, biologinis skilimas ir ženklinimas kasmet tikrinami ICEA.

 


Naudojimas:

Skalbiant rankomis: į indą su šaltu ar drungnu vandeniu (max. 40°C sintetiniams gaminiams, ir max 30°C vilnai) pilkite rekomenduojamą kiekį skalbiklio ir palikite mirkti ~ 15 minučių. Po to skalbinius perplaukite vandeniu.

Skalbiant skalbimo mašina: rekomenduojamą skalbiklio kiekį pilkite į specialų skalbimo mašinos skyrelį.

Jei ant audinio yra sunkiai pašalinamų dėmių: išbandykite, ar skalbiklis nepažeidžia spalvos ir audinio - mažiausiai matomame kampe suvilgykite drėgną audinį skalbikliu, ir jei pažeidimo ar pokyčio nesimato – užpilkite keletą lašų tiesiai ant sušlapintos dėmės ir atsargiai patrinkite. Tęskite plovimą rankomis arba skalbimo mašina.

Rekomenduojame vadovautis lentelėje pateiktomis dozavimo rekomendacijomis. Skalbiklį pilkite į specialų skalbimo mašinos skyrelį arba, jei turite dozatorių, pripildykite jį ir įdėkite į skalbimo mašinos būgną. Skalbiklio dangtelis - 70 ml.

Naudojant vidutinį rekomenduojamą kiekį – 50 ml, produkto užtenka 20 skalbimų.

Rekomenduojame prieš skalbiant išbandyti produkto tinkamumą audiniui.

 

Gamintojas: Pierpaoli S.r.l., Italija

Pastaba: tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.

Rekomenduojame Jums:

© 2011 - 2018 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.